Multikraft team

Lukas Hader

Lukas Hader

Directeur

T +43 7247 50 250
lukas.hader@multikraft.at

Mag. Ulrike Hader

Mag. Ulrike Hader

Directeur

T +43 7247 50 250
ulrike.hader@multikraft.at

Katrin Fischer, MBA

Katrin Fischer, MBA

Personeelszaken
Assistent van de CEO

T +43 7247 50 250 120
katrin.fischer@multikraft.at

Mag. Katharina Krebs

Mag. Katharina Krebs

Copnsulent en verkoop

T +43 7247 50 250 100
katharina.krebs@multikraft.at

Veronika Wiesmayr

Veronika Wiesmayr

Teamleader Internal Sales en
Key Account Supervisor

T +43 7247 50 250 103
veronika.wiesmayr@multikraft.at

Annemarie Aicher

Annemarie Aicher

Klantenadviseur en
Store supervisor

T +43 7247 50 250 104
annemarie.aicher@multikraft.at

Andrea Burgstaller

Andrea Burgstaller

Klantenadviseur

T +43 7247 50 250 126
andrea.burgstaller@multikraft.at

Stefanie Gruber

Stefanie Gruber

Key Account Supervisor en
Klantenadviseur

T +43 7247 50 250 101
stefanie.gruber@multikraft.at

Kathrin Langmayr

Kathrin Langmayr

Klantenadviseur

T +43 7247 50 250 110
kathrin.langmayr@multikraft.at

Marijana Micovic

Marijana Micovic

Klantenadviseur

T +43 7247 50 250 102
marijana.micovic@multikraft.at

Johanna Neuwirth

Johanna Neuwirth

Klantenadviseur

T +43 7247 50 250 106
johanna.neuwirth@multikraft.at

Mag. Robert Rotter

Mag. Robert Rotter

Ecoloog, EM Consultant en Lector

T +43 7247 50 250 100
robert.rotter@multikraft.at

Mag. Dr. Erika Rokita

Mag. Dr. Erika Rokita

Biologe, Lector en EM/Manju Consultant

T +43 7247 50 250 100
erika.rokita@multikraft.at

Sebastian Wachter

Sebastian Wachter

EM Consultant en Lector

T +43 7247 50 250 100
sebastian.wachter@multikraft.at

Angelika Leibnitz

Angelika Leibnitz

EM Consultant en Lector

T +43 7247 50 250 100
angelika.leibnitz@multikraft.at

Ing. Herbert Oberroither MSc, BA

Ing. Herbert Oberroither MSc, BA

Hoofd van de dierhouderij en landbouw

T +43 7247 50 250 125
herbert.oberroither@multikraft.at

Andreas Danninger

Andreas Danninger

Area manager Landbouw Opper-Oostenrijk en Neder-Oostenrijk

T +43 7247 50 250 123
M +43 664 88 141 091
andreas.danninger@multikraft.at

Günther Soukup

Günther Soukup

Master Tuinman en Sales Manager
Sierplantenteelt, Groenteteelt en Fruitteelt

M +43 664 10 13 740
guenther.soukup@multikraft.at

Fehira Uygun-Zulic

Fehira Uygun-Zulic

Kwaliteitsmanager en
Agricultural assistent

T +43 7247 50 250 107
fehira.uygun@multikraft.at

Sabine Frühauf

Sabine Frühauf

Autoriteiten en juridische zaken

T +43 7247 50 250 112
sabine.fruehauf@multikraft.at

Katharina Kraxberger, MSc.

Katharina Kraxberger, MSc.

Onderzoek & Ontwikkeling, Kwaliteitsmanagement

T +43 7247 50 250 149
katharina.kraxberger@multikraft.at

Gabriele Seidel

Gabriele Seidel

Centrale winkelstraat

T +43 7247 50 250 130
gabriele.seidel@multikraft.at

Dipl.-BW Erna Sommerer

Dipl.-BW Erna Sommerer

Hoofd Financiën en Controlling

T +43 7247 50 250 128
erna.sommerer@multikraft.at

Sonja Bades

Sonja Bades

Boekhouding

T +43 7247 50 250 121
sonja.bades@multikraft.at

Sarah Pühringer

Sarah Pühringer

Boekhouding

T +43 7247 50 250 124
sarah.puehringer@multikraft.at

Diana Auzinger

Diana Auzinger

Organisatie van tentoonstellingen en evenementen
Pavillon service
Rondleidingen Multikraft

T +43 7247 50 250 198
diana.auzinger@multikraft.at

Laura Hager, BA

Laura Hager, BA

Afzet
T +43 7247 50 250 119
laura.hager@multikraft.at

Christina Waldenberger, BA

Christina Waldenberger, BA

Afzet

T +43 7247 50 250 111
christina.waldenberger@multikraft.at

 

Michaela Schatzl

Michaela Schatzl

Grafisch Ontwerp en Ontwikkelaar

T +43 7247 50 250 115
michaela.schatzl@multikraft.at

Marcel Stadlmayr

Marcel Stadlmayr

IT Verantwoordelijke

T +43 7247 50 250 150
marcel.stadlmayr@multikraft.at

Sören Neebe

Sören Neebe

Productiecoördinator

T +43 7247 50 250 166
soeren.neebe@multikraft.at

Soran Mustafa

Soran Mustafa

Productiemedewerkers

Chasan Naschcho

Chasan Naschcho

Productiemedewerkers

Andras Horvath

Andras Horvath

Productiemedewerkers

Patrick Horvath

Patrick Horvath

Productiemedewerkers

Läszlö Rassai

Läszlö Rassai

Productiemedewerkers

Adis Ajkic

Adis Ajkic

Productiemedewerkers

Frigyes Horvath

Frigyes Horvath

Productiemedewerkers

Manfred Zellinger

Manfred Zellinger

Bergruimte en Goede Entree

Osman Islami

Osman Islami

Bergruimte en Goede Entree

Thomas Sauer

Thomas Sauer

Pallet-picking

Andrea Pichler

Andrea Pichler

Pluk

Boglarka Szarka

Boglarka Szarka

Pluk

Margarethe Swancar

Margarethe Swancar

Pluk

Michaela Fellinger

Michaela Fellinger

Pluk

Bernhard Fuchshuber

Bernhard Fuchshuber

Pluk

Jürgen Hasler

Jürgen Hasler

Pluk

Helga Raab

Helga Raab

Speciale producties

Karin Grechhamer

Karin Grechhamer

Schoonmaak en onderhoud,
Bediening bij evenementen

Katja Ramsner

Katja Ramsner

Schoonmaak en onderhoud

Multikraft gebruikt cookies om uw website te bezoeken zo aangenaam mogelijk te maken. Door het gebruik van de website stemt u in met dit. ### URL ###
Mee eens!