Multikraft team

Lukas Hader

Lukas Hader

Directeur

T +43 7247 50 250
E lukas.hader@multikraft.at

Mag. Ulrike Hader

Mag. Ulrike Hader

Directeur

T +43 7247 50 250
E ulrike.hader@multikraft.at

Karl Hader

Karl Hader

Eigenaar

T +43 7247 50 250
karl.hader@multikraft.at

Katrin Fischer, pMBA

Katrin Fischer, pMBA

Assistent van de CEO
Hoofd van de human resources en boekhouding

T +43 7247 50 250 120
katrin.fischer@multikraft.at

Mag. Katharina Krebs

Mag. Katharina Krebs

Copnsulent en verkoop

T +43 7247 50 250 100
katharina.krebs@multikraft.at

Veronika Wiesmayr

Veronika Wiesmayr

Teamleader Internal Sales en
Key Account Supervisor

T +43 7247 50 250 103
veronika.wiesmayr@multikraft.at

Andrea Burgstaller

Andrea Burgstaller

Klantenadviseur

T +43 7247 50 250 126
andrea.burgstaller@multikraft.at

Stefanie Gruber

Stefanie Gruber

Key Account Supervisor en
Klantenadviseur

T +43 7247 50 250 101
stefanie.gruber@multikraft.at

Annemarie Heidl

Annemarie Heidl

Klantenadviseur en
Store supervisor

T +43 7247 50 250 104
annemarie.heidl@multikraft.at

Johanna Neuwirth

Johanna Neuwirth

Klantenadviseur

T +43 7247 50 250 106
johanna.neuwirth@multikraft.at

Kathrin Langmayr

Kathrin Langmayr

Klantenadviseur

T +43 7247 50 250 110
kathrin.langmayr@multikraft.at

Marijana Micovic

Marijana Micovic

Klantenadviseur

T +43 7247 50 250 102
marijana.micovic@multikraft.at

Mag. Robert Rotter

Mag. Robert Rotter

Ecoloog, EM Consultant en Lector

T +43 7247 50 250 100
robert.rotter@multikraft.at

Mag. Dr. Erika Rokita

Mag. Dr. Erika Rokita

Biologe, Lector en EM/Manju Consultant

T +43 7247 50 250 100
erika.rokita@multikraft.at

Sebastian Wachter

Sebastian Wachter

EM Consultant en Lector

T +43 7247 50 250 100
sebastian.wachter@multikraft.at

DI Franz Hummer

DI Franz Hummer

Teamleider afdeling landbouw
Consultants en productontwikkelaars

T +43 7247 50 250 125
franz.hummer@multikraft.at

Fehira Uygun-Zulic

Fehira Uygun-Zulic

Agricultural assistent
en Kwaliteitsmanager

T +43 7247 50 250 107
fehira.uygun@multikraft.at

Sabine Frühauf

Sabine Frühauf

Organisator Landbouw Projecten

T +43 7247 50 250 112
maria.hirsch@multikraft.at

Günther Soukup

Günther Soukup

Master Tuinman en Sales Manager
Sierplantenteelt, Groenteteelt en Fruitteelt

M +43 664 10 13 740
guenther.soukup@multikraft.at

Fehira Uygun-Zulic

Fehira Uygun-Zulic

Kwaliteitsmanager en
Agricultural assistent

T +43 7247 50 250 107
fehira.uygun@multikraft.at

Josef Felbermair

Josef Felbermair

Kwaliteitsmanager productie
and Facility Manager

T +43 7247 50 250 141
josef.felbermair@multikraft.at

Gabriele Seidel

Gabriele Seidel

Centrale winkelstraat en
Klachten Verantwoordelijk

T +43 7247 50 250 130
gabriele.seidel@multikraft.at

Katrin Fischer, pMBA

Katrin Fischer, pMBA

Hoofd van de human resources en boekhouding
en Assistent van de CEO

T +43 7247 50 250 120
katrin.fischer@multikraft.at

Karin Gökler

Karin Gökler

Boekhouding

T +43 7247 50 250 121
karin.goekler@multikraft.at

Sarah Pühringer

Sarah Pühringer

Boekhouding

T +43 7247 50 250 124
sarah.puehringer@multikraft.at

Diana Auzinger

Diana Auzinger

Organisatie van tentoonstellingen en evenementen
Pavillon service
Rondleidingen Multikraft

T +43 7247 50 250 198
info@bioemsan.at
veranstaltungen@multikraft.at

Laura Hager, BA

Laura Hager, BA

Afzet
T +43 7247 50 250 119
laura.hager@multikraft.at

Christina Waldenberger, BA

Christina Waldenberger, BA

Afzet

T +43 7247 50 250 111
christina.waldenberger@multikraft.at

 

Michaela Schatzl

Michaela Schatzl

Grafisch Ontwerp en Ontwikkelaar

T +43 7247 50 250 115
michaela.schatzl@multikraft.at

Marcel Stadlmayr

Marcel Stadlmayr

IT Verantwoordelijke

T +43 7247 50 250 150
marcel.stadlmayr@multikraft.at

Soran Mustafa

Soran Mustafa

Productiemedewerkers

Chasan Borchaschvili

Chasan Borchaschvili

Productiemedewerkers

Markus Wimmer

Markus Wimmer

Productiemedewerkers

Ingo Ewert

Ingo Ewert

Productiemedewerkers

Adis Ajkic

Adis Ajkic

Productiemedewerkers

Thomas Sauer

Thomas Sauer

Pallet-picking

Andrea Pichler

Andrea Pichler

Pluk

Margarethe Swancar

Margarethe Swancar

Pluk

Bernhard Fuchshuber

Bernhard Fuchshuber

Pluk

Helga Raab

Helga Raab

Speciale producties

Karin Grechhamer

Karin Grechhamer

Schoonmaak en onderhoud,
Bediening bij evenementen

Multikraft gebruikt cookies om uw website te bezoeken zo aangenaam mogelijk te maken. Door het gebruik van de website stemt u in met dit. ### URL ###
Mee eens!