Multikraft team

Lukas Hader

Lukas Hader

Directeur

T +43 7247 50 250
lukas.hader@multikraft.at

Mag. Ulrike Hader

Mag. Ulrike Hader

Directeur

T +43 7247 50 250
ulrike.hader@multikraft.at

Katrin Kaltenböck, MBA

Katrin Kaltenböck, MBA

Personeelszaken
Assistent van de CEO

T +43 7247 50 250 120
katrin.kaltenboeck@multikraft.at

Katrin Kaltenböck, MBA

Katrin Kaltenböck, MBA

Hoofd personeelszaken

T +43 7247 50 250 120
katrin.kaltenboeck@multikraft.at

Karin Gökler

Karin Gökler

assistent human resources

T +43 7247 50 250 121
karin.goekler@multikraft.at

Elke Schopf

Elke Schopf

Teamleider Verkoop Binnendienst
Key Account Key Accounts / Export

T +43 7247 50 250 103
elke.schopf@multikraft.at

Anna Quittner

Anna Quittner

Plaatsvervangend teamleider verkoop binnendienst
Key Account Key Accounts / Export

T +43 7247 50 250 110
anna.quittner@multikraft.at

Andrea Burgstaller

Andrea Burgstaller

Interne Verkoop
Key Account Landbouw

T +43 7247 50 250 126
andrea.burgstaller@multikraft.at

Johanna Neuwirth

Johanna Neuwirth

Verkoopkantoor
Key Account Tuinbouw

T +43 7247 50 250 106
johanna.neuwirth@multikraft.at

Veronika Huemer

Veronika Huemer

Klantenadviseur en
Store manager

T +43 7247 50 250 105
veronika.huemer@multikraft.at

 

Katharina Steiger

Katharina Steiger

Klantenadviseur en
Store supervisor

T +43 7247 50 250 104
katharina.steiger@multikraft.at

 

Martina Dunzinger

Martina Dunzinger

Klantenadviseur en
Store supervisor

T +43 7247 50 250 102
martina.dunzinger@multikraft.at

 

Mag. Katharina Krebs

Mag. Katharina Krebs

Hoofd welzijn
Copnsulent en verkoop

T +43 7247 50 250 100
katharina.krebs@multikraft.at

Mag. Robert Rotter

Mag. Robert Rotter

Ecoloog, EM Consultant en Lector

T +43 7247 50 250 100
robert.rotter@multikraft.at

Mag. Dr. Erika Rokita

Mag. Dr. Erika Rokita

Biologe, Lector en EM/Manju Consultant

T +43 7247 50 250 100
erika.rokita@multikraft.at

Sebastian Wachter, BSc

Sebastian Wachter, BSc

EM Consultant en Lector

T +43 7247 50 250 100
sebastian.wachter@multikraft.at

Bianca Hader

Bianca Hader

Lector en EM / Consultant

T +43 7247 50 250 119
bianca.hader@multikraft.at

Brigitte Duschlbauer

Brigitte Duschlbauer

Lector en EM / Consultant

brigitte.duschlbauer@multikraft.at

 

Mag. Katharina Krebs

Mag. Katharina Krebs

Copnsulent en verkoop

T +43 7247 50 250 100
katharina.krebs@multikraft.at

Andreas Danninger

Andreas Danninger

Hoofd van de dierhouderij en landbouw

T +43 7247 50 250 123
M +43 664 88 141 091
andreas.danninger@multikraft.at

Lukas Puchinger

Lukas Puchinger

Area manager Landbouw Oost-Niederösterreich, Burgenland, Wenen

M +43 664 88 141 092
lukas.puchinger@multikraft.at

Michael Hellmayr

Michael Hellmayr

Area manager Landbouw Opper-Oostenrijk, West-Neder-Oostenrijk

M +43 664 88 141 096
michael.hellmayr@multikraft.at

 

Andrea Burgstaller

Andrea Burgstaller

Interne Verkoop
Key Account Landbouw

T +43 7247 50 250 126
andrea.burgstaller@multikraft.at

Günther Soukup

Günther Soukup

Master Tuinman en Hoofd van de Sierplantenteelt, Groenteteelt, Wijnbouw en Fruitteelt

M +43 664 10 13 740
guenther.soukup@multikraft.at

Lukas Puchinger

Lukas Puchinger

Area manager Tuinbouw Oost-Niederösterreich, Burgenland, Wenen

M +43 664 88 141 092
lukas.puchinger@multikraft.at

Michael Hellmayr

Michael Hellmayr

Area manager Tuinbouw Opper-Oostenrijk, West-Neder-Oostenrijk

M +43 664 88 141 096
michael.hellmayr@multikraft.at

Lukas Pammer

Lukas Pammer

Area manager Fruitteelt 

M +43 664 88 249 002
lukas.pammer@multikraft.at

Johanna Neuwirth

Johanna Neuwirth

Verkoopkantoor
Key Account Tuinbouw

T +43 7247 50 250 106
johanna.neuwirth@multikraft.at

Mag. Robert Rotter

Mag. Robert Rotter

Wetenschappelijk directeur

T +43 7247 50 250 100
robert.rotter@multikraft.at

Mag. Barbara Pühringer

Mag. Barbara Pühringer

Autoriteiten en juridische zaken, Productontwikkeling

T +43 7247 50 250 112
barbara.puehringer@multikraft.at

 

Katharina Kraxberger, MSc BSc

Katharina Kraxberger, MSc BSc

Onderzoek & Ontwikkeling, Kwaliteitsmanagement

T +43 7247 50 250 149
katharina.kraxberger@multikraft.at

Andy Barker, PhD

Andy Barker, PhD

Laboratorium- en veldproeven, productontwikkeling, kas- en veldonderzoek

Helen Barker, BSc

Helen Barker, BSc

Laboratorium- en veldproeven, productontwikkeling, kas- en veldonderzoek

Fehira Uygun-Zulic

Fehira Uygun-Zulic

Kwaliteitsmanager 

T +43 7247 50 250 107
fehira.uygun@multikraft.at

Lukas Hader

Lukas Hader

Raad van Advies Onderzoek & Ontwikkeling

T +43 7247 50 250
lukas.hader@multikraft.at

David Enser

David Enser

Facility Manager

T +43 7247 50 250 141
david.enser@multikraft.at

Viktoria Holzmair

Viktoria Holzmair

Centrale winkelstraat

T +43 7247 50 250 130
viktoria.holzmair@multikraft.at

Christine Daller

Christine Daller

Hoofd Financiën en Controlling

T +43 7247 50 250 128
christine.daller@multikraft.at

 

Sonja Bades

Sonja Bades

Boekhouding

T +43 7247 50 250 121
sonja.bades@multikraft.at

Sarah Pühringer

Sarah Pühringer

Boekhouding

T +43 7247 50 250 124
sarah.puehringer@multikraft.at

Christina Kirchberger, BA

Christina Kirchberger, BA

Teamleider Marketing

T +43 7247 50 250 111
christina.kirchberger@multikraft.at

 

Diana Auzinger

Diana Auzinger

Organisatie van tentoonstellingen en evenementen
Pavillon service
Rondleidingen Multikraft

T +43 7247 50 250 198
diana.auzinger@multikraft.at

Bianca Hader

Bianca Hader

Afzet

T +43 7247 50 250 119
bianca.hader@multikraft.at

 

Kerstin Pierer

Kerstin Pierer

Afzet

T +43 7247 50 250 119
kerstin.pierer@multikraft.at

Anna Achleitner

Anna Achleitner

Grafisch Ontwerp en Ontwikkelaar

T +43 7247 50 250 115
anna.achleitner@multikraft.at

 

Emanuel Zeilinger, MSc

Emanuel Zeilinger, MSc

Digital Manager, Teamleider IT

T +43 7247 50 250 151
emanuel.zeilinger@multikraft.at

Marcel Stadlmayr

Marcel Stadlmayr

IT-infrastructuur

T +43 7247 50 250 150
marcel.stadlmayr@multikraft.at

Katrin Aichenauer

Katrin Aichenauer

Proces optimizer, proces digitizer

T +43 7247 50 250 127
katrin.aichenauer@multikraft.at

Sören Neebe

Sören Neebe

Productiecoördinator

T +43 7247 50 250 166
soeren.neebe@multikraft.at

Soran Mustafa

Soran Mustafa

Productiemedewerkers

Chasan Naschcho

Chasan Naschcho

Productiemedewerkers

Andras Horvath

Andras Horvath

Productiemedewerkers

Patrick Horvath

Patrick Horvath

Productiemedewerkers

Läszlö Rissai

Läszlö Rissai

Productiemedewerkers

Frigyes Horvath

Frigyes Horvath

Productiemedewerkers

Helga Raab

Helga Raab

Speciale producties

Manfred Zellinger

Manfred Zellinger

Logistiek coördinator

Osman Islami

Osman Islami

Bergruimte en Goede Entree

Horst Kriegl

Horst Kriegl

Bergruimte en Goede Entree

Michaela Fellinger

Michaela Fellinger

Pluk

Jürgen Hasler

Jürgen Hasler

Pluk

Ibrahim Popal

Ibrahim Popal

Pluk

Ildiko Polocz Szabadosne

Ildiko Polocz Szabadosne

Pluk

Irene Hartinger

Irene Hartinger

Pluk

Adis Ajkic

Adis Ajkic

Pallet-picking

Karin Grechhamer

Karin Grechhamer

Schoonmaak en onderhoud,
Bediening bij evenementen

Multikraft gebruikt cookies om uw website te bezoeken zo aangenaam mogelijk te maken. Door het gebruik van de website stemt u in met dit. ### URL ###
Mee eens!