Multikraft team

Lukas Hader

Lukas Hader

Directeur

T +43 7247 50 250
lukas.hader@multikraft.at

Mag. Ulrike Hader

Mag. Ulrike Hader

Directeur

T +43 7247 50 250
ulrike.hader@multikraft.at

Karin Gökler

Karin Gökler

human resources

T +43 7247 50 250 121
karin.goekler@multikraft.at

Elke Schopf

Elke Schopf

Hoofd Verkoop Binnendienst
Key Account Key Accounts / Export

T +43 7247 50 250 103
elke.schopf@multikraft.at

Anna Quittner

Anna Quittner

Adjunct-hoofd Verkoop Binnendienst
Key Account Key Accounts / Export

T +43 7247 50 250 110
anna.quittner@multikraft.at

Andrea Burgstaller

Andrea Burgstaller

Interne Verkoop
Key Account Landbouw

T +43 7247 50 250 126
andrea.burgstaller@multikraft.at

Johanna Neuwirth

Johanna Neuwirth

Verkoopkantoor
Key Account Tuinbouw

T +43 7247 50 250 106
johanna.neuwirth@multikraft.at

 Judith Neuwirth

Judith Neuwirth

Interne Verkoop
Key Account Oostenrijk / Duitsland

T +43 7247 50 250 101
judith.neuwirth@multikraft.at

Andrea Stadlhuber

Andrea Stadlhuber

Interne Verkoop
Advisering / Administratie

T +43 7247 50 250 143
andrea.stadlhuber@multikraft.at

Martina Dunzinger

Martina Dunzinger

Klantenadviseur en
Store supervisor

T +43 7247 50 250 102
martina.dunzinger@multikraft.at

 

DI Dr. Barbara Enengel

DI Dr. Barbara Enengel

Klantenadviseur en
Store supervisor

T +43 7247 50 250 102
barbara.enengel@multikraft.at

 

Dipl.-Ing. Christina Wimmer

Dipl.-Ing. Christina Wimmer

Klantenadviseur en
Store supervisor

T +43 7247 50 250 104
christina.wimmer@multikraft.at

 

Mag. Katharina Krebs

Mag. Katharina Krebs

Hoofd welzijn
Copnsulent en verkoop

T +43 7247 50 250 100
katharina.krebs@multikraft.at

Mag. Robert Rotter

Mag. Robert Rotter

Ecoloog, EM Consultant en Lector

T +43 7247 50 250 100
robert.rotter@multikraft.at

Sebastian Wachter, BSc

Sebastian Wachter, BSc

EM Consultant en Lector

T +43 7247 50 250 100
sebastian.wachter@multikraft.at

Bianca Hader

Bianca Hader

Lector en EM / Consultant

T +43 7247 50 250 119
bianca.hader@multikraft.at

Brigitte Duschlbauer

Brigitte Duschlbauer

Lector en EM / Consultant

T +43 7247 50 250 100
brigitte.duschlbauer@multikraft.at

 

DI Dr. Barbara Enengel

DI Dr. Barbara Enengel

Lector en EM / Consultant

T +43 7247 50 250 102
barbara.enengel@multikraft.at

Martina Dunzinger

Martina Dunzinger

Lector en EM / Consultant

T +43 7247 50 250 102
martina.dunzinger@multikraft.at

 

Andreas Danninger

Andreas Danninger

Hoofd van de dierhouderij en landbouw

M +43 664 88 141 091
andreas.danninger@multikraft.at

Lukas Puchinger

Lukas Puchinger

Area manager Landbouw Oost-Niederösterreich, Burgenland, Wenen

M +43 664 88 141 092
lukas.puchinger@multikraft.at

Michael Hellmayr

Michael Hellmayr

Area manager Landbouw Opper-Oostenrijk, West-Neder-Oostenrijk

M +43 664 88 141 096
michael.hellmayr@multikraft.at

 

Andrea Burgstaller

Andrea Burgstaller

Interne Verkoop
Key Account Landbouw

T +43 7247 50 250 126
andrea.burgstaller@multikraft.at

Günther Soukup

Günther Soukup

Master Tuinman en Hoofd van de Sierplantenteelt, Groenteteelt, Wijnbouw en Fruitteelt

M +43 664 10 13 740
guenther.soukup@multikraft.at

Lukas Puchinger

Lukas Puchinger

Area manager Tuinbouw Oost-Niederösterreich, Burgenland, Wenen

M +43 664 88 141 092
lukas.puchinger@multikraft.at

Michael Hellmayr

Michael Hellmayr

Area manager Tuinbouw Opper-Oostenrijk, West-Neder-Oostenrijk

M +43 664 88 141 096
michael.hellmayr@multikraft.at

Lukas Pammer

Lukas Pammer

Area manager Fruitteelt 

M +43 664 88 249 002
lukas.pammer@multikraft.at

Johanna Neuwirth

Johanna Neuwirth

Verkoopkantoor
Key Account Tuinbouw

T +43 7247 50 250 106
johanna.neuwirth@multikraft.at

Mag. Robert Rotter

Mag. Robert Rotter

Wetenschappelijk directeur

T +43 7247 50 250 100
robert.rotter@multikraft.at

Mag. Barbara Pühringer

Mag. Barbara Pühringer

Autoriteiten en juridische zaken, Productontwikkeling

T +43 7247 50 250 112
barbara.puehringer@multikraft.at

 

Katharina Kraxberger, MSc BSc

Katharina Kraxberger, MSc BSc

Onderzoek & Ontwikkeling, Kwaliteitsmanagement

T +43 7247 50 250 149
katharina.kraxberger@multikraft.at

Andy Barker, PhD

Andy Barker, PhD

Laboratorium- en veldproeven, productontwikkeling, kas- en veldonderzoek

Helen Barker, BSc

Helen Barker, BSc

Laboratorium- en veldproeven, productontwikkeling, kas- en veldonderzoek

Fehira Uygun-Zulic

Fehira Uygun-Zulic

Kwaliteitsmanager 

T +43 7247 50 250 107
fehira.uygun@multikraft.at

Lukas Hader

Lukas Hader

Raad van Advies Onderzoek & Ontwikkeling

T +43 7247 50 250
lukas.hader@multikraft.at

David Enser

David Enser

Facility Manager

T +43 7247 50 250 141
david.enser@multikraft.at

Viktoria Holzmair

Viktoria Holzmair

Centrale winkelstraat

T +43 7247 50 250 130
viktoria.holzmair@multikraft.at

Christine Daller

Christine Daller

Hoofd Financiën en Controlling

T +43 7247 50 250 128
christine.daller@multikraft.at

 

Sonja Bades

Sonja Bades

Boekhouding

T +43 7247 50 250 121
sonja.bades@multikraft.at

Sarah Pühringer

Sarah Pühringer

Boekhouding

T +43 7247 50 250 124
sarah.puehringer@multikraft.at

Mag. Jutta Mittermair, MBA

Mag. Jutta Mittermair, MBA

Hoofd Marketing

T +43 7247 50 250 111
jutta.mittermair@multikraft.at

 

Diana Auzinger

Diana Auzinger

Eventmanager

T +43 7247 50 250 198
diana.auzinger@multikraft.at

Bianca Hader

Bianca Hader

Manager sociale media en online

T +43 7247 50 250 119
bianca.hader@multikraft.at

 

Michaela Illecker

Michaela Illecker

Grafisch ontwerper

T +43 7247 50 250 115
michaela.illecker@multikraft.at

 

Emanuel Zeilinger, MSc

Emanuel Zeilinger, MSc

Hoofd IT, Digital Manager

T +43 7247 50 250 151
emanuel.zeilinger@multikraft.at

Michael Sonnleitner

Michael Sonnleitner

IT-infrastructuur

T +43 7247 50 250 150
michael.sonnleitner@multikraft.at

Katrin Aichenauer

Katrin Aichenauer

Proces optimizer, proces digitizer

T +43 7247 50 250 127
katrin.aichenauer@multikraft.at

Andreas Moser

Andreas Moser

Productiemanager

T +43 7247 50 250 166
andreas.moser@multikraft.at

Soran Mustafa

Soran Mustafa

Productiemedewerkers

Chasan Naschcho

Chasan Naschcho

Productiemedewerkers

Andras Horvath

Andras Horvath

Productiemedewerkers

Patrick Horvath

Patrick Horvath

Productiemedewerkers

Seljami Bekjiri

Seljami Bekjiri

Productiemedewerkers

Frigyes Horvath

Frigyes Horvath

Productiemedewerkers

Helga Raab

Helga Raab

Speciale producties

Manfred Zellinger

Manfred Zellinger

Logistiek manager

T +43 7247 50 250 142
manfred.zellinger@multikraft.at

Osman Islami

Osman Islami

Bergruimte en Goede Entree

Adis Ajkic

Adis Ajkic

Pallet-picking

Michaela Fellinger

Michaela Fellinger

Pluk

Jürgen Hasler

Jürgen Hasler

Pluk

Ildiko Polocz Szabadosne

Ildiko Polocz Szabadosne

Pluk

Irene Hartinger

Irene Hartinger

Pluk

Carmen Kermendi

Carmen Kermendi

Pluk

Karin Grechhamer

Karin Grechhamer

Schoonmaak en onderhoud,
Bediening bij evenementen

Multikraft gebruikt cookies om uw website te bezoeken zo aangenaam mogelijk te maken. Door het gebruik van de website stemt u in met dit. ### URL ###
Mee eens!