Multikraft team

Lukas Hader

Lukas Hader

Directeur

T +43 7247 50 250
lukas.hader@multikraft.at

Mag. Ulrike Hader

Mag. Ulrike Hader

 

T +43 7247 50 250
ulrike.hader@multikraft.at

Christine Siegetsleitner

Christine Siegetsleitner

human resources

T +43 7247 50 250 128
christine.siegetsleitner@multikraft.at

 

Elke Schopf

Elke Schopf

Hoofd Verkoop Binnendienst
Key Accounts / Export

T +43 7247 50 250 103
elke.schopf@multikraft.at

Anna Quittner

Anna Quittner

Adjunct-hoofd Verkoop Binnendienst
Key Accounts / Export

T +43 7247 50 250 110
anna.quittner@multikraft.at

Andrea Burgstaller

Andrea Burgstaller

Interne Verkoop
Landbouw

T +43 7247 50 250 126
andrea.burgstaller@multikraft.at

Johanna Neuwirth

Johanna Neuwirth

Interne Verkoop
Tuinbouw

T +43 7247 50 250 106
johanna.neuwirth@multikraft.at

 Judith Neuwirth

Judith Neuwirth

Interne Verkoop
Oostenrijk / Duitsland

T +43 7247 50 250 101
judith.neuwirth@multikraft.at

Andrea Stadlhuber

Andrea Stadlhuber

Interne Verkoop
Advisering

T +43 7247 50 250 143
andrea.stadlhuber@multikraft.at

Martina Dunzinger

Martina Dunzinger

Klantenadviseur en
Store supervisor

T +43 7247 50 250 102
martina.dunzinger@multikraft.at

 

DI Dr. Barbara Enengel

DI Dr. Barbara Enengel

Klantenadviseur en
Store supervisor

T +43 7247 50 250 102
barbara.enengel@multikraft.at

 

Mag. Katharina Krebs

Mag. Katharina Krebs

Hoofd welzijn
Copnsulent en verkoop

T +43 7247 50 250 100
katharina.krebs@multikraft.at

Mag. Robert Rotter

Mag. Robert Rotter

Ecoloog, EM Consultant en Lector

T +43 7247 50 250 100
robert.rotter@multikraft.at

Bianca Hader

Bianca Hader

Lector en EM / Consultant

T +43 7247 50 250 119
bianca.hader@multikraft.at

Brigitte Duschlbauer

Brigitte Duschlbauer

Lector en EM / Consultant

T +43 7247 50 250 100
brigitte.duschlbauer@multikraft.at

 

DI Dr. Barbara Enengel

DI Dr. Barbara Enengel

Lector en EM / Consultant

T +43 7247 50 250 102
barbara.enengel@multikraft.at

Martina Dunzinger

Martina Dunzinger

Lector en EM / Consultant

T +43 7247 50 250 102
martina.dunzinger@multikraft.at

 

Andreas Danninger

Andreas Danninger

Verkoopmanager Landbouw

T +43 7247 50 250 126
andreas.danninger@multikraft.at

Lukas Puchinger

Lukas Puchinger

Area manager Neder-Oostenrijk Centraal en Oost, Wenen, Burgenland

M +43 664 88 141 092
lukas.puchinger@multikraft.at

Michael Hellmayr

Michael Hellmayr

Area manager Opper-Oostenrijk, West-Neder-Oostenrijk

M +43 664 88 141 096
michael.hellmayr@multikraft.at

 

Julia Hoffmann

Julia Hoffmann

Area manager Salzburg, Vorarlberg, Tirol, zuidelijk Beieren, zuidelijk BWB

M +43 664 88 141 103
julia.hoffmann@multikraft.at

Florian Berger

Florian Berger

Gespecialiseerd consultant
Tuinbouw

T +43 664 88 141 102
florian.berger@multikraft.at

Andrea Burgstaller

Andrea Burgstaller

Interne Verkoop
Landbouw

T +43 7247 50 250 126
andrea.burgstaller@multikraft.at

Johanna Neuwirth

Johanna Neuwirth

Interne Verkoop
Tuinbouw

T +43 7247 50 250 106
johanna.neuwirth@multikraft.at

Mag. Robert Rotter

Mag. Robert Rotter

Wetenschappelijk directeur

T +43 7247 50 250 100
robert.rotter@multikraft.at

Katharina Kraxberger, MSc BSc

Katharina Kraxberger, MSc BSc

Onderzoek & Ontwikkeling

T +43 7247 50 250 149
katharina.kraxberger@multikraft.at

Andy Barker, PhD

Andy Barker, PhD

Laboratorium- en veldproeven, productontwikkeling, kas- en veldonderzoek

Helen Barker, BSc

Helen Barker, BSc

Laboratorium- en veldproeven, productontwikkeling, kas- en veldonderzoek

Fehira Uygun-Zulic

Fehira Uygun-Zulic

Kwaliteitsmanager 

T +43 7247 50 250 107
fehira.uygun@multikraft.at

Lukas Hader

Lukas Hader

Raad van Advies Onderzoek & Ontwikkeling

T +43 7247 50 250
lukas.hader@multikraft.at

David Enser

David Enser

Facility Manager

T +43 7247 50 250 141
david.enser@multikraft.at

Viktoria Holzmair

Viktoria Holzmair

Centrale winkelstraat

T +43 7247 50 250 130
viktoria.holzmair@multikraft.at

Christine Siegetsleitner

Christine Siegetsleitner

Hoofd Financiën en Controlling

T +43 7247 50 250 128
christine.siegetsleitner@multikraft.at

 

Sonja Bades

Sonja Bades

Boekhouding

T +43 7247 50 250 121
sonja.bades@multikraft.at

Nicole Hofbauer

Nicole Hofbauer

Boekhouding

T +43 7247 50 250 124
nicole.hofbauer@multikraft.at

Mag. Jutta Mittermair, MBA

Mag. Jutta Mittermair, MBA

Hoofd Marketing

T +43 7247 50 250 111
jutta.mittermair@multikraft.at

 

Bianca Hader

Bianca Hader

Manager sociale media en online

T +43 7247 50 250 119
bianca.hader@multikraft.at

 

Magdalena Weiss, BA

Magdalena Weiss, BA

Marketing & E-Commerce

T +43 7247 50 250 118
magdalena.weiss@multikraft.at

Michaela Illecker

Michaela Illecker

Grafisch ontwerper

T +43 7247 50 250 125
michaela.illecker@multikraft.at

 

Johannes Hochmair

Johannes Hochmair

Grafisch ontwerper

T +43 7247 50 250 115
johannes.hochmair@multikraft.at

 

Emanuel Zeilinger, MSc

Emanuel Zeilinger, MSc

Hoofd IT, Digital Manager

T +43 7247 50 250 151
emanuel.zeilinger@multikraft.at

Michael Sonnleitner

Michael Sonnleitner

IT-infrastructuur

T +43 7247 50 250 150
michael.sonnleitner@multikraft.at

Katrin Aichenauer

Katrin Aichenauer

Proces optimizer, proces digitizer

T +43 7247 50 250 127
katrin.aichenauer@multikraft.at

Andreas Moser

Andreas Moser

Productiemanager

T +43 7247 50 250 166
andreas.moser@multikraft.at

Soran Mustafa

Soran Mustafa

Productiemedewerkers

Chasan Naschcho

Chasan Naschcho

Productiemedewerkers

Andras Horvath

Andras Horvath

Productiemedewerkers

Patrick Horvath

Patrick Horvath

Productiemedewerkers

Seljami Bekjiri

Seljami Bekjiri

Productiemedewerkers

Frigyes Horvath

Frigyes Horvath

Productiemedewerkers

Helga Raab

Helga Raab

Speciale producties

Manfred Zellinger

Manfred Zellinger

Logistiek manager

T +43 7247 50 250 142
manfred.zellinger@multikraft.at

Osman Islami

Osman Islami

Bergruimte en Goede Entree

Adis Ajkic

Adis Ajkic

Pallet-picking

Jürgen Hasler

Jürgen Hasler

Pluk

Irene Hartinger

Irene Hartinger

Pluk

Carmen Kermendi

Carmen Kermendi

Pluk

Marlen Weikinger

Marlen Weikinger

Pluk

Lisa-Maria Gattringer

Lisa-Maria Gattringer

Pluk

Emina Brkic

Emina Brkic

Pluk

Karin Grechhamer

Karin Grechhamer

Schoonmaak en onderhoud,
Bediening bij evenementen

Multikraft gebruikt cookies om uw website te bezoeken zo aangenaam mogelijk te maken. Door het gebruik van de website stemt u in met dit. ### URL ###
Mee eens!