Multikraftin työryhmä

Tutustu Multikraftin kaikkiin alueisiin johdosta myyntiin.

Lukas Hader

Lukas Hader

Toimitusjohtaja

T +43 7247 50 250
lukas.hader@multikraft.at

Mag. Ulrike Hader

Mag. Ulrike Hader

Toimitusjohtaja

T +43 7247 50 250
ulrike.hader@multikraft.at

Katrin Kaltenböck, MBA

Katrin Kaltenböck, MBA

HR henkilöstöhallinto

Johdon avustaja

T +43 7247 50 250 120
katrin.kaltenboeck@multikraft.at

Katrin Kaltenböck, MBA

Katrin Kaltenböck, MBA

Henkilöstöpäällikkö

T +43 7247 50 250 120
katrin.kaltenboeck@multikraft.at

Karin Gökler

Karin Gökler

HR assistentti

T +43 7247 50 250 129
karin.goekler@multikraft.at

Elke Schopf

Elke Schopf

Sisäisen myyntitiimin johtaja
ja avainasiakaspäällikkö

T +43 7247 50 250 103
elke.schopf@multikraft.at

Anna Quittner

Anna Quittner

Sisäisen myyntitiimin johtajan
ja avainasiakaspäällikön sijainen

T +43 7247 50 250 110
anna.quittner@multikraft.at

Andrea Burgstaller

Andrea Burgstaller

Asiakasneuvoja

T +43 7247 50 250 126
andrea.burgstaller@multikraft.at

Claudia Krug

Claudia Krug

Avainasiakaspäällikkö ja asiakasneuvoja

T +43 7247 50 250 101
claudia.krug@multikraft.at

Johanna Neuwirth

Johanna Neuwirth

Asiakasneuvoja

T +43 7247 50 250 106
johanna.neuwirth@multikraft.at

Gabriele Walter

Gabriele Walter

Sisäisen myynnin palveluvirkailija

T +43 7247 50 250 143
gabi.walter@multikraft.at

Veronika Huemer

Veronika Huemer

Asiakasneuvoja ja kauppapäällikkö

T +43 7247 50 250 105
veronika.huemer@multikraft.at

 

 

Katharina Steiger

Katharina Steiger

Asiakasneuvoja ja kauppapäällikkö

T +43 7247 50 250 104
katharina.steiger@multikraft.at

 

 

Martina Dunzinger

Martina Dunzinger

Asiakasneuvoja ja kauppapäällikkö

T +43 7247 50 250 102
martina.dunzinger@multikraft.at

Mag. Katharina Krebs

Mag. Katharina Krebs

Hyvinvointipäällikkö
neuvonta & myynti

T +43 7247 50 250 100
katharina.krebs@multikraft.at

Mag. Robert Rotter

Mag. Robert Rotter

Ekologi, EM-konsultti
ja EM-luennoitsija

T +43 7247 50 250 100
robert.rotter@multikraft.at

Mag. Dr. Erika Rokita

Mag. Dr. Erika Rokita

Biologi, EM-luennoitsija
ja EM/Manju-konsultti

T +43 7247 50 250 100
erika.rokita@multikraft.at

Sebastian Wachter, BSc

Sebastian Wachter, BSc

EM-konsultti ja EM-luennoitsija

T +43 7247 50 250 100
sebastian.wachter@multikraft.at

Bianca Hader

Bianca Hader

EM-luennoitsija ja EM-konsultti

T +43 7247 50 250 119
bianca.hader@multikraft.at

 

Brigitte Duschlbauer

Brigitte Duschlbauer

EM-luennoitsija ja EM-konsultti

brigitte.duschlbauer@multikraft.at

Mag. Katharina Krebs

Mag. Katharina Krebs

Neuvonta ja myynti, jälleenmyyjätuki

T +43 7247 50 250 100
katharina.krebs@multikraft.at

Andreas Danninger

Andreas Danninger

Karjantalouden ja maanviljelyn

T +43 7247 50 250 123
M +43 664 88 141 091
andreas.danninger@multikraft.at

Lukas Puchinger

Lukas Puchinger

Maatalouden aluejohtaja It. Ala-Itävallassa, Burgenlandissa ja Wienissä

M +43 664 88 141 092
lukas.puchinger@multikraft.at

Michael Hellmayr

Michael Hellmayr

Maatalouden aluejohtaja Ylä-Itävalta, läntinen Ala-Itävalta

M +43 664 88 141 096
michael.hellmayr@multikraft.at

Andrea Burgstaller

Andrea Burgstaller

Maatalouden avainasiakas ja asiakasneuvoja

T +43 7247 50 250 126
andrea.burgstaller@multikraft.at

Günther Soukup

Günther Soukup

Puutarhuri ja puutarhavastaava (koristekasvit, vihannekset ja hedelmä- javiininviljely)

M +43 664 10 13 740
guenther.soukup@multikraft.at

Lukas Puchinger

Lukas Puchinger

Puutarhanhoidon aluepäällikkö It. Ala-Itävallassa, Burgenlandissa ja Wienissä

M +43 664 88 141 092
lukas.puchinger@multikraft.at

Michael Hellmayr

Michael Hellmayr

Puutarhanhoidon aluepäällikkö Ylä-Itävalta, läntinen Ala-Itävalta

M +43 664 88 141 096
michael.hellmayr@multikraft.at

Johanna Neuwirth

Johanna Neuwirth

Asiakasneuvoja ja puutarhanhoidon avainasiantuntija

T +43 7247 50 250 106
johanna.neuwirth@multikraft.at

Mag. Robert Rotter

Mag. Robert Rotter

Tieteellinen Johtaja

T +43 7247 50 250 100
robert.rotter@multikraft.at

Mag. Barbara Pühringer

Mag. Barbara Pühringer

Viranomaiset & lakiasiat

T +43 7247 50 250 112
barbara.puehringer@multikraft.at

Katharina Kraxberger, MSc BSc

Katharina Kraxberger, MSc BSc

Tutkimus & kehitys, laadunhallinta

T +43 7247 50 250 149
katharina.kraxberger@multikraft.at

Andy Barker, PhD

Andy Barker, PhD

Laboratoriokokeet, tuotekehitys, kasvihuone ja kenttätutkimukset

 

 

Helen Barker, BSc

Helen Barker, BSc

Laboratoriokokeet, tuotekehitys, kasvihuone ja kenttätutkimukset

 

 

Fehira Uygun-Zulic

Fehira Uygun-Zulic

Laatupäällikkö

T +43 7247 50 250 107
fehira.uygun@multikraft.at

Lukas Hader

Lukas Hader

Tutkimuksen ja kehityksen neuvottelukunta

T +43 7247 50 250
lukas.hader@multikraft.at

David Enser

David Enser

Kiinteistöjohtaja

T +43 7247 50 250 141
david.enser@multikraft.at

Viktoria Holzmair

Viktoria Holzmair

Keskeinen ostaja

T +43 7247 50 250 130
viktoria.holzmair@multikraft.at

Christine Daller

Christine Daller

Rahoitus- ja valvontapäällikkö

T +43 7247 50 250 128
christine.daller@multikraft.at

 

Sonja Bades

Sonja Bades

Kirjanpitäjä

T +43 7247 50 250 121
sonja.bades@multikraft.at

Sarah Pühringer

Sarah Pühringer

Kirjanpitäjä

T +43 7247 50 250 124
sarah.puehringer@multikraft.at

Christina Kirchberger, BA

Christina Kirchberger, BA

Markkinoinnin tiiminjohtaja

T +43 7247 50 250 111
christina.kirchberger@multikraft.at

Diana Auzinger

Diana Auzinger

Messujen ja tapahtumien järjestäminen
Puutarhapaviljongin
opastetut kierrokset Multikraft

T +43 7247 50 250 198
diana.auzinger@multikraft.at

Bianca Hader

Bianca Hader

Markkinointi

T +43 7247 50 250 119
bianca.hader@multikraft.at

 

Kerstin Pierer

Kerstin Pierer

Markkinointi

T +43 7247 50 250 119
kerstin.pierer@multikraft.at

 

Anna Achleitner

Anna Achleitner

Graafinen suunnittelu ja tuotekehitys

T +43 7247 50 250 115
anna.achleitner@multikraft.at

Emanuel Zeilinger, MSc

Emanuel Zeilinger, MSc

Digitaalipäällikkö, IT-tiiminvetäjä

T +43 7247 50 250 151
emanuel.zeilinger@multikraft.at

Marcel Stadlmayr

Marcel Stadlmayr

IT tuki

T +43 7247 50 250 150
marcel.stadlmayr@multikraft.at

Katrin Aichenauer

Katrin Aichenauer

Prosessin optimoija, prosessin digitoija

T +43 7247 50 250 127
katrin.aichenauer@multikraft.at

Sören Neebe

Sören Neebe

Tuotannonsuunnittelija

T +43 7247 50 250 166
soeren.neebe@multikraft.at

 

Soran Mustafa

Soran Mustafa

Tuotantotyöntekijä

Chasan Naschcho

Chasan Naschcho

Tuotantotyöntekijä

Andras Horvath

Andras Horvath

Tuotantotyöntekijä

Patrick Horvath

Patrick Horvath

Tuotantotyöntekijä

Läszlö Rissai

Läszlö Rissai

Tuotantotyöntekijä

Frigyes Horvath

Frigyes Horvath

Tuotantotyöntekijä

Helga Raab

Helga Raab

Työntekijä erikoistuotannossa

Manfred Zellinger

Manfred Zellinger

Logistiikkakoordinaattori

Osman Islami

Osman Islami

Varastonhoitaja ja saapuvat tavarat

Horst Kriegl

Horst Kriegl

Varastonhoitaja ja saapuvat tavarat

Michaela Fellinger

Michaela Fellinger

Kerääjä

Jürgen Hasler

Jürgen Hasler

Kerääjä

Ibrahim Popal

Ibrahim Popal

Kerääjä

Ildiko Polocz Szabadosne

Ildiko Polocz Szabadosne

Kerääjä

Irene Hartinger

Irene Hartinger

Kerääjä

Adis Ajkic

Adis Ajkic

Kuormalavakerääjä

Karin Grechhamer

Karin Grechhamer

Sisätilojen hoito ja ylläpito,
tapahtumien huoltohenkilö

Katja Ramsner

Katja Ramsner

Sisätilojen hoito ja ylläpito

Multikraft käyttää evästeitä tehdäkseen vierailustasi verkkosivustollamme mahdollisimman mukavan. Käyttämällä verkkosivustoa hyväksyt tämän. lue lisää
Hyväksyn!