Multikraftin työryhmä

Tutustu Multikraftin kaikkiin alueisiin johdosta myyntiin.

Lukas Hader

Lukas Hader

Toimitusjohtaja

T +43 7247 50 250
lukas.hader@multikraft.at

Mag. Ulrike Hader

Mag. Ulrike Hader

Toimitusjohtaja

T +43 7247 50 250
ulrike.hader@multikraft.at

Katrin Kaltenböck, MBA

Katrin Kaltenböck, MBA

HR henkilöstöhallinto

Johdon avustaja

T +43 7247 50 250 120
katrin.kaltenboeck@multikraft.at

Katrin Kaltenböck, MBA

Katrin Kaltenböck, MBA

Henkilöstöpäällikkö

T +43 7247 50 250 120
katrin.kaltenboeck@multikraft.at

Karin Gökler

Karin Gökler

HR assistentti

T +43 7247 50 250 129
karin.goekler@multikraft.at

Mag. Katharina Krebs

Mag. Katharina Krebs

Neuvonta ja myynti, jälleenmyyjätuki

T +43 7247 50 250 100
katharina.krebs@multikraft.at

Veronika Wiesmayr

Veronika Wiesmayr

Sisäisen myyntitiimin johtaja
ja avainasiakaspäällikkö

T +43 7247 50 250 103
veronika.wiesmayr@multikraft.at

Anna Quittner

Anna Quittner

Sisäisen myyntitiimin johtajan
ja avainasiakaspäällikön sijainen

T +43 7247 50 250 110
anna.quittner@multikraft.at

Andrea Burgstaller

Andrea Burgstaller

Asiakasneuvoja

T +43 7247 50 250 126
andrea.burgstaller@multikraft.at

Stefanie Gruber

Stefanie Gruber

Avainasiakaspäällikkö ja
asiakasneuvoja

T +43 7247 50 250 101
stefanie.gruber@multikraft.at

Johanna Neuwirth

Johanna Neuwirth

Asiakasneuvoja

T +43 7247 50 250 106
johanna.neuwirth@multikraft.at

[Translate to Finnisch:] Veronika Huemer

[Translate to Finnisch:] Veronika Huemer

[Translate to Finnisch:] Kundenberaterin und Shopleiterin

T +43 7247 50 250 104
veronika.huemer@multikraft.at

 

 

[Translate to Finnisch:] Katharina Aspöck

[Translate to Finnisch:] Katharina Aspöck

[Translate to Finnisch:] Kundenberaterin und Shopbetreuerin

T +43 7247 50 250 104
katharina.aspoeck@multikraft.at

 

 

[Translate to Finnisch:] Martina Dunzinger

[Translate to Finnisch:] Martina Dunzinger

[Translate to Finnisch:] Kundenberaterin und Shopbetreuerin

T +43 7247 50 250 102
martina.dunzinger@multikraft.at

Mag. Katharina Krebs

Mag. Katharina Krebs

Hyvinvointipäällikkö
neuvonta & myynti

T +43 7247 50 250 100
katharina.krebs@multikraft.at

Mag. Robert Rotter

Mag. Robert Rotter

Ekologi, EM-konsultti
ja EM-luennoitsija

T +43 7247 50 250 100
robert.rotter@multikraft.at

Mag. Dr. Erika Rokita

Mag. Dr. Erika Rokita

Biologi, EM-luennoitsija
ja EM/Manju-konsultti

T +43 7247 50 250 100
erika.rokita@multikraft.at

Sebastian Wachter

Sebastian Wachter

EM-konsultti ja EM-luennoitsija

T +43 7247 50 250 100
sebastian.wachter@multikraft.at

Bianca Steurer

Bianca Steurer

EM-luennoitsija ja EM-konsultti


T +43 7247 50 250 119
bianca.steurer@multikraft.at

 

Brigitte Duschlbauer

Brigitte Duschlbauer

EM-luennoitsija ja EM-konsultti


brigitte.duschlbauer@multikraft.at  

 

Andreas Danninger

Andreas Danninger

Karjantalouden ja maanviljelyn

aluejohtaja maataloudessa Ylä- ja Ala-Itävallassa

T +43 7247 50 250 123
M +43 664 88 141 091
andreas.danninger@multikraft.at

Lukas Puchinger

Lukas Puchinger

Maatalouden aluejohtaja It. Ala-Itävallassa, Burgenlandissa ja Wienissä

T +43 7247 50 250 123
M +43 664 88 141 092
lukas.puchinger@multikraft.at

Johannes Widauer

Johannes Widauer

Maatalouden aluejohtaja Salzburg, Tiroli, Vorarlberg 

T +43 7247 50 250 123
M +43 664 88 141 095 
johannes.widauer@multikraft.at

[Translate to Finnisch:] Pamela Dekker

[Translate to Finnisch:] Pamela Dekker

[Translate to Finnisch:] Gebietsleiterin Landwirtschaft OÖ, NÖ

T +43 7247 50 250 123
M +43 664 88 141 096
pamela.dekker@multikraft.at

[Translate to Finnisch:] Andrea Burgstaller

[Translate to Finnisch:] Andrea Burgstaller

[Translate to Finnisch:] Key Account Landwirtschaft und Kundenberaterin

T +43 7247 50 250 126
andrea.burgstaller@multikraft.at

Günther Soukup

Günther Soukup

Puutarhuri ja puutarhavastaava (koristekasvit, vihannekset ja hedelmä- javiininviljely)

M +43 664 10 13 740
guenther.soukup@multikraft.at

Andreas Danninger

Andreas Danninger

Puutarhahoidon aluepäällikkö Ylä- ja Ala-Itävallassa

T +43 7247 50 250 123
M +43 664 88 141 091
andreas.danninger@multikraft.at

Lukas Puchinger

Lukas Puchinger

Puutarhanhoidon aluepäällikkö It. Ala-Itävallassa, Burgenlandissa ja Wienissä

T +43 7247 50 250 123
M +43 664 88 141 092
lukas.puchinger@multikraft.at

Johannes Widauer

Johannes Widauer

Puutarhanhoidon aluepäällikkö Salzburg, Tirol, Vorarlberg 

T +43 7247 50 250 123
M +43 664 88 141 095 
johannes.widauer@multikraft.at

[Translate to Finnisch:] Pamela Dekker

[Translate to Finnisch:] Pamela Dekker

[Translate to Finnisch:] Gebietsleiterin Landwirtschaft OÖ, NÖ

T +43 7247 50 250 123
M +43 664 88 141 096
pamela.dekker@multikraft.at

Johanna Neuwirth

Johanna Neuwirth

Asiakasneuvoja ja puutarhanhoidon avainasiantuntija

T +43 7247 50 250 106
johanna.neuwirth@multikraft.at

[Translate to Finnisch:] Mag. Robert Rotter

[Translate to Finnisch:] Mag. Robert Rotter

[Translate to Finnisch:] Wissenschaftlicher Leiter

T +43 7247 50 250 100
robert.rotter@multikraft.at

Mag. Barbara Pühringer

Mag. Barbara Pühringer

Viranomaiset & lakiasiat

T +43 7247 50 250 112
barbara.puehringer@multikraft.at  

 

Katharina Kraxberger, MSc.

Katharina Kraxberger, MSc.

Tutkimus & kehitys, laadunhallinta

T +43 7247 50 250 149
katharina.kraxberger@multikraft.at

[Translate to Finnisch:] Andy Barker, PhD

[Translate to Finnisch:] Andy Barker, PhD

[Translate to Finnisch:] Labor & Praxistests, Produktentwicklung, Glashaus- und Feldstudien

 

 

[Translate to Finnisch:] Helen Barker, BSc

[Translate to Finnisch:] Helen Barker, BSc

[Translate to Finnisch:] Labor & Praxistests, Produktentwicklung, Glashaus- und Feldstudien

 

 

Fehira Uygun-Zulic

Fehira Uygun-Zulic

Laatupäällikkö

T +43 7247 50 250 107
fehira.uygun@multikraft.at

[Translate to Finnisch:] Lukas Hader

[Translate to Finnisch:] Lukas Hader

[Translate to Finnisch:] Beirat Forschung & Entwicklung

T +43 7247 50 250
lukas.hader@multikraft.at

David Enser

David Enser

Kiinteistöjohtaja

T +43 7247 50 250 141
david.enser@multikraft.at

Gabriele Seidel

Gabriele Seidel

Keskeinen ostaja

T +43 7247 50 250 130
gabriele.seidel@multikraft.at

Christine Daller

Christine Daller

Rahoitus- ja valvontapäällikkö

T +43 7247 50 250 128
christine.daller@multikraft.at

Sonja Oberrader

Sonja Oberrader

Kirjanpitäjä

T +43 7247 50 250 121
sonja.oberrader@multikraft.at

Sarah Pühringer

Sarah Pühringer

Kirjanpitäjä

T +43 7247 50 250 124
sarah.puehringer@multikraft.at

Christina Waldenberger, BA

Christina Waldenberger, BA

Markkinoinnin tiiminjohtaja
T +43 7247 50 250 111
christina.waldenberger@multikraft.at

Diana Auzinger

Diana Auzinger

Messujen ja tapahtumien järjestäminen
Puutarhapaviljongin
opastetut kierrokset Multikraft

T +43 7247 50 250 198
diana.auzinger@multikraft.at

Bianca Steurer

Bianca Steurer

Markkinointi
T +43 7247 50 250 119
bianca.steurer@multikraft.at  

 

Kerstin Pierer

Kerstin Pierer

Markkinointi
T +43 7247 50 250 119
kerstin.pierer@multikraft.at

 

Anna Achleitner

Anna Achleitner

Graafinen suunnittelu ja tuotekehitys

T +43 7247 50 250 115
anna.achleitner@multikraft.at

Emanuel Zeilinger

Emanuel Zeilinger

Digital Manager

T +43 7247 50 250 151
emanuel.zeilinger@multikraft.at

Marcel Stadlmayr

Marcel Stadlmayr

IT tuki

T +43 7247 50 250 150
marcel.stadlmayr@multikraft.at

Sören Neebe

Sören Neebe

Tuotannonsuunnittelija

T +43 7247 50 250 166
soeren.neebe@multikraft.at

 

Soran Mustafa

Soran Mustafa

Tuotantotyöntekijä

Chasan Naschcho

Chasan Naschcho

Tuotantotyöntekijä

Andras Horvath

Andras Horvath

Tuotantotyöntekijä

Patrick Horvath

Patrick Horvath

Tuotantotyöntekijä

Läszlö Rassai

Läszlö Rassai

Tuotantotyöntekijä

Adis Ajkic

Adis Ajkic

Tuotantotyöntekijä

Frigyes Horvath

Frigyes Horvath

Tuotantotyöntekijä

Helga Raab

Helga Raab

Työntekijä erikoistuotannossa

Manfred Zellinger

Manfred Zellinger

Logistiikkakoordinaattori

Osman Islami

Osman Islami

Varastonhoitaja ja saapuvat tavarat

Thomas Sauer

Thomas Sauer

Kuormalavakerääjä

Michaela Fellinger

Michaela Fellinger

Kerääjä

Jürgen Hasler

Jürgen Hasler

Kerääjä

Xenia Szomolanyi

Xenia Szomolanyi

Kerääjä

Julianna Gödenyne

Julianna Gödenyne

Kerääjä

Ingrid Benning

Ingrid Benning

Kerääjä

Karin Grechhamer

Karin Grechhamer

Sisätilojen hoito ja ylläpito,
tapahtumien huoltohenkilö

Katja Ramsner

Katja Ramsner

Sisätilojen hoito ja ylläpito

Multikraft käyttää evästeitä tehdäkseen vierailustasi verkkosivustollamme mahdollisimman mukavan. Käyttämällä verkkosivustoa hyväksyt tämän. lue lisää
Hyväksyn!