Multikraftin työryhmä

Tutustu Multikraftin kaikkiin alueisiin johdosta myyntiin.

Lukas Hader

Lukas Hader

Toimitusjohtaja

T +43 7247 50 250
lukas.hader@multikraft.at

Mag. Ulrike Hader

Mag. Ulrike Hader

Toimitusjohtaja

T +43 7247 50 250
ulrike.hader@multikraft.at

Karin Gökler

Karin Gökler

HR 

T +43 7247 50 250 129
karin.goekler@multikraft.at

Elke Schopf

Elke Schopf

Sisäisen myynnin päällikkö
Avainasiakkaat Avainasiakkaat / Vienti

T +43 7247 50 250 103
elke.schopf@multikraft.at

Anna Quittner

Anna Quittner

Sisäisen myynnin apulaispäällikkö
Avainasiakkaat Avainasiakkaat / Vienti

T +43 7247 50 250 110
anna.quittner@multikraft.at

Andrea Burgstaller

Andrea Burgstaller

Sisäinen myynti
Avainasiakkaiden maatalous

T +43 7247 50 250 126
andrea.burgstaller@multikraft.at

Johanna Neuwirth

Johanna Neuwirth

Sisäinen myynti
Avainasiakas puutarhanhoito

T +43 7247 50 250 106
johanna.neuwirth@multikraft.at

Judith Neuwirth

Judith Neuwirth

Sisäinen myynti
Key Account Itävalta / Saksa

T +43 7247 50 250 101
judith.neuwirth@multikraft.at

Andrea Stadlhuber

Andrea Stadlhuber

Sisäinen myynti
Asiakaspalvelu / hallinto

T +43 7247 50 250 143
andrea.stadlhuber@multikraft.at

Martina Dunzinger

Martina Dunzinger

Asiakasneuvoja ja kauppapäällikkö

T +43 7247 50 250 102
martina.dunzinger@multikraft.at

DI Dr. Barbara Enengel

DI Dr. Barbara Enengel

Asiakasneuvoja ja kauppapäällikkö

T +43 7247 50 250 102
barbara.enengel@multikraft.at

Dipl.-Ing. Christina Wimmer

Dipl.-Ing. Christina Wimmer

Asiakasneuvoja ja kauppapäällikkö

T +43 7247 50 250 104
christina.wimmer@multikraft.at

 

 

Mag. Katharina Krebs

Mag. Katharina Krebs

Hyvinvointipäällikkö
neuvonta & myynti

T +43 7247 50 250 100
katharina.krebs@multikraft.at

Mag. Robert Rotter

Mag. Robert Rotter

Ekologi, EM-konsultti
ja EM-luennoitsija

T +43 7247 50 250 100
robert.rotter@multikraft.at

Bianca Hader

Bianca Hader

EM-luennoitsija ja EM-konsultti

T +43 7247 50 250 119
bianca.hader@multikraft.at

 

Brigitte Duschlbauer

Brigitte Duschlbauer

EM-luennoitsija ja EM-konsultti

T +43 7247 50 250 100
brigitte.duschlbauer@multikraft.at

DI Dr. Barbara Enengel

DI Dr. Barbara Enengel

EM-luennoitsija ja EM-konsultti

T +43 7247 50 250 102
barbara.enengel@multikraft.at

Martina Dunzinger

Martina Dunzinger

EM-luennoitsija ja EM-konsultti

T +43 7247 50 250 102
martina.dunzinger@multikraft.at

Andreas Danninger

Andreas Danninger

Karjantalouden ja maanviljelyn

T +43 7247 50 250 126
andreas.danninger@multikraft.at

Lukas Puchinger

Lukas Puchinger

Maatalouden aluejohtaja It. Ala-Itävallassa, Burgenlandissa ja Wienissä

M +43 664 88 141 092
lukas.puchinger@multikraft.at

Michael Hellmayr

Michael Hellmayr

Maatalouden aluejohtaja Ylä-Itävalta, läntinen Ala-Itävalta

M +43 664 88 141 096
michael.hellmayr@multikraft.at

Andrea Burgstaller

Andrea Burgstaller

Sisäinen myynti
Avainasiakkaiden maatalous

T +43 7247 50 250 126
andrea.burgstaller@multikraft.at

Lukas Puchinger

Lukas Puchinger

Puutarhanhoidon aluepäällikkö It. Ala-Itävallassa, Burgenlandissa ja Wienissä

M +43 664 88 141 092
lukas.puchinger@multikraft.at

Michael Hellmayr

Michael Hellmayr

Puutarhanhoidon aluepäällikkö Ylä-Itävalta, läntinen Ala-Itävalta

M +43 664 88 141 096
michael.hellmayr@multikraft.at

Johanna Neuwirth

Johanna Neuwirth

Sisäinen myynti
Avainasiakas puutarhanhoito

T +43 7247 50 250 106
johanna.neuwirth@multikraft.at

Mag. Robert Rotter

Mag. Robert Rotter

Tieteellinen Johtaja

T +43 7247 50 250 100
robert.rotter@multikraft.at

Mag. Barbara Pühringer

Mag. Barbara Pühringer

Viranomaiset & lakiasiat

T +43 7247 50 250 112
barbara.puehringer@multikraft.at

Katharina Kraxberger, MSc BSc

Katharina Kraxberger, MSc BSc

Tutkimus & kehitys, laadunhallinta

T +43 7247 50 250 149
katharina.kraxberger@multikraft.at

Andy Barker, PhD

Andy Barker, PhD

Laboratoriokokeet, tuotekehitys, kasvihuone ja kenttätutkimukset

 

 

Helen Barker, BSc

Helen Barker, BSc

Laboratoriokokeet, tuotekehitys, kasvihuone ja kenttätutkimukset

 

 

Fehira Uygun-Zulic

Fehira Uygun-Zulic

Laatupäällikkö

T +43 7247 50 250 107
fehira.uygun@multikraft.at

Lukas Hader

Lukas Hader

Tutkimuksen ja kehityksen neuvottelukunta

T +43 7247 50 250
lukas.hader@multikraft.at

David Enser

David Enser

Kiinteistöjohtaja

T +43 7247 50 250 141
david.enser@multikraft.at

Viktoria Holzmair

Viktoria Holzmair

Keskeinen ostaja

T +43 7247 50 250 130
viktoria.holzmair@multikraft.at

Christine Daller

Christine Daller

Rahoitus- ja valvontapäällikkö

T +43 7247 50 250 128
christine.daller@multikraft.at

 

Sonja Bades

Sonja Bades

Kirjanpitäjä

T +43 7247 50 250 121
sonja.bades@multikraft.at

Sarah Pühringer

Sarah Pühringer

Kirjanpitäjä

T +43 7247 50 250 124
sarah.puehringer@multikraft.at

Mag. Jutta Mittermair, MBA

Mag. Jutta Mittermair, MBA

Markkinointipäällikkö

T +43 7247 50 250 111
jutta.mittermair@multikraft.at

Diana Auzinger

Diana Auzinger

Eventmanager

T +43 7247 50 250 198
diana.auzinger@multikraft.at

Bianca Hader

Bianca Hader

Sosiaalisen median ja online-päällikkö

T +43 7247 50 250 119
bianca.hader@multikraft.at

 

Michaela Illecker

Michaela Illecker

Graafinen suunnittelija

T +43 7247 50 250 115
michaela.illecker@multikraft.at

Emanuel Zeilinger, MSc

Emanuel Zeilinger, MSc

IT-päällikkö, Digitaalipäällikkö

T +43 7247 50 250 151
emanuel.zeilinger@multikraft.at

Michael Sonnleitner

Michael Sonnleitner

IT tuki

T +43 7247 50 250 150
michael.sonnleitner@multikraft.at

Katrin Aichenauer

Katrin Aichenauer

Prosessin optimoija, prosessin digitoija

T +43 7247 50 250 127
katrin.aichenauer@multikraft.at

Andreas Moser

Andreas Moser

Tuotantopäällikkö

T +43 7247 50 250 166
andreas.moser@multikraft.at

 

Soran Mustafa

Soran Mustafa

Tuotantotyöntekijä

Chasan Naschcho

Chasan Naschcho

Tuotantotyöntekijä

Andras Horvath

Andras Horvath

Tuotantotyöntekijä

Patrick Horvath

Patrick Horvath

Tuotantotyöntekijä

Seljami Bekjiri

Seljami Bekjiri

Tuotantotyöntekijä

Frigyes Horvath

Frigyes Horvath

Tuotantotyöntekijä

Helga Raab

Helga Raab

Työntekijä erikoistuotannossa

Manfred Zellinger

Manfred Zellinger

Logistiikkapäällikkö

T +43 7247 50 250 142
manfred.zellinger@multikraft.at

Osman Islami

Osman Islami

Varastonhoitaja ja saapuvat tavarat

Adis Ajkic

Adis Ajkic

Kuormalavakerääjä

Michaela Fellinger

Michaela Fellinger

Kerääjä

Jürgen Hasler

Jürgen Hasler

Kerääjä

Daniel Todorovic

Daniel Todorovic

Kerääjä

Irene Hartinger

Irene Hartinger

Kerääjä

Carmen Kermendi

Carmen Kermendi

Kerääjä

Emina Brikic

Emina Brikic

Kerääjä

Karin Grechhamer

Karin Grechhamer

Sisätilojen hoito ja ylläpito,
tapahtumien huoltohenkilö

Multikraft käyttää evästeitä tehdäkseen vierailustasi verkkosivustollamme mahdollisimman mukavan. Käyttämällä verkkosivustoa hyväksyt tämän. lue lisää
Hyväksyn!